Перейти к содержимому

Фото

Крапки над ''і'' у питанні FEMEN сьогодні розставлені остаточно!

Posted by Руслан Кухарчук, 20 Август 2012 · 254 просмотров

FEMEN – дурнувате явище, яким ніколи не хотів бруднити себе (коментуючи їх, цитуючи, публікуючи, критикуючи тощо).

Перше. Ніколи не припиняв дивуватися, за допомогою чийого політичного заступництва вони вибігають на злітну полосу летовища, легко отримують візи, їздять по світах і вільно чинять і тут, і там свої перфоманси.

Друге. Багато запитань до журналістів, які ставляться до FEMEN як до ньюз-мейкерів і опініон-мейкерів, рівних Любомиру Гузару, Євгену Сверстюку чи Ліні Костенко. Хоча останні вже давно не є такими для більшості мейстрімівських медіа.

Мене неодноразово просили якось висловитися про дівчат, але завжди уникав цього – бо вони того не вартували. Але сьогодні вони зробили дещо занадто символічне – Інна Шевченко, Оксана Шачко та ще дві кобіти з поки що невідомими прізвищами поблизу Майдану незалежності зрізали бензопилою п'ятиметровий хрест із зображенням розіп'ятого Ісуса Христа.

По-перше, це – публічна наруга над релігійними почуттями абсолютно всіх християн всіх християнських конфесій України. Про це відверто повідомила очільниця FEMEN Ганна Гуцол на своєму блозі на сайті "Эхо Москвы": "Данным актом FEMEN призывает все здравые силы общества нещадно выпиливать из мозга трухлявые религиозные предрассудки". І я, і Гуцол сходимося в одному – це була публічна демонстративна антихристиянська акція.

По-друге, це – публічна наруга над пам'яттю тисяч жертв сталінських репресій. Бо цей хрест був встановлений біля Жовтневого палацу саме тому, що там у 1930-ті знаходилося управління НКВС, де безпосередньо проводили розстріли.

Розпалювання релігійної ворожнечі, наруга над історичною пам'яттю, вандалізм та хуліганство – все це статті кримінального кодексу України. І якщо слідчі і суд все це в чергове проігнорують, це означає що "батьком" FEMEN є Віктор Янукович, бо він у нас нині відповідальний геть за все в країні!

Організатори і учасниці сьогоднішньої вакханалії навколо хреста мають понести кримінальну відповідальність! Це – очевидний факт! Сьогодні моя позиція щодо FEMEN сформувалася остаточно! Більше жодних коментарів!

І нехай їм Бог прощає, якщо покаються!

Дякую за увагу!
Согласен. А насчет Пусси Райот что думаете? Там ситуация другая, но вот просто любопытствую )
  • Quote
  • Report

или Вход

При полном или частичном воспроизведении интернет-ресурсами материалов сайта, указание автора и прямой гиперссылки на материал обязательно. Печатным СМИ перепечатка без письменного разрешения администраци запрещена . Администрация может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы. Оценочные суждения не подлежат опровержению и доказыванию их правдивости. За достоверность и содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.