Перейти к содержимому

Фото

Ядерні теревені + фотка для френдів

Posted by Руслан Кухарчук, 28 Сентябрь 2012 · 244 просмотров

Ядерні теревені + фотка для френдів Янукович і Обама потрібні одне одному. Але у кожного – своя мотивація. Наприклад, Віктор Федорович принагідно шукає американського колегу, щоб сфоткатись, щоб потім фотку показати френдам. Ну, не лише френдам, передусім – ворогам. Власне, так було і під час відкриття чергової Генасамблеї ООН у Нью-Йорку у середу.

Це ж надзвичайно важливо організувати світлину з Обамою після того, як Сенат схвалив надрізку Резолюцію по Україні в контексті Тимошенко. Саме тому прес-служба Банкової миттєво поширила повідомлення про зустріч Януковича з Обамою. І фоточку додали. Дивіться!

Своєю чергою Барак Хусейнович підпускає українського колегу до свого тіла з іншою метою. Фотка Обамі непотрібна. Його більше цікавить уран, а точніше його відсутність в Україні. Тому він готовий навіть позувати з нашими, щоб принагідно нагадати нам, що ядерна зброя – це погано і за збагачення урану великі хлопці б'ють маленьких по руках.

Це ж вже традиція – якщо Янукович і Обама десь опинилися в одному кадрі, то це чергові навколоядерні теревені. Так було у квітні 2010-го, у березні 2012-го у Сеулі і от позавчора. Утім це навіть зустрічами назвати навряд чи можна, швидше – контрольний погляд у вічі. Звісно, якби Україна повідомила, що трохи притримала високозбагаченого урану у Харкові (для душевного спокою), то була б нормальна півгодинна зустріч – із вмовляннями, із погрозами санкціями. А так...

А так – лише короткотермінові побачення в коридорі десь біля ліфту. Для Федоровича – нова фотка. Для Хусейновича – ритуальне, але необхідне нагадування про уран (бо Ірану їм вистачає).

или Вход

При полном или частичном воспроизведении интернет-ресурсами материалов сайта, указание автора и прямой гиперссылки на материал обязательно. Печатным СМИ перепечатка без письменного разрешения администраци запрещена . Администрация может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы. Оценочные суждения не подлежат опровержению и доказыванию их правдивости. За достоверность и содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.