Перейти к содержимому

Як вибрати адвоката?
Дуже часто люди не усвідомлюють, що їх поведінка регламентована правом, і що відхилення від встановлених у суспільстві моральних стандартів спричинить не тільки моральний осуд, а й застосування правових санкцій. Так мати, турбуючись про дитину, як правило, не замислюється над тим, що виконує правовий обов'язок по вихованню неповнолітнього члена сім'ї. Але якщо вона перестане це робити, то суд може позбавити її батьківських прав. Влаштовуючись на роботу, людина вступає в трудові правовідносини з підприємством, установою, організацією. Роблячи покупки, запрошуючи слюсаря для ремонту водопроводу, людина вступає у граждансько-правові відносини відповідно позики, купівлі-продажу, підряду тощо. Беручи участь у виборах, походах, демонстраціях, громадянин вступає у правовідносини з державою, яка зобов'язана забезпечити реалізацію його політичних прав. Якщо ж особа вчиняє злочин, то виникає правове відношення між ним і державою як суб'єктом права кримінального покарання. Як же обрати найкращі послуги адвоката у Львові?
Деяких приваблює легкість прочитання і засвоєння правових текстів. Але це лише видима простота. Не знаючи загальної теорії права, галузевих юридичних дисциплін, роз'яснень вищих судових органів, практики застосування законодавства, численних підзаконних актів неможливо вирішити конкретну правову задачу, якою простою б вона не здавалася. Багато вважають, що в змозі самостійно захищати свої права не маючи навіть елементарної юридичної освіти. Жодна людина не додумається самостійно лікувати собі зуби (чого начебто складного, взяв бормашину і вперед!), а звертається до фахівця. Тим не менш до юриста іноді звертаються вже «із запущеною хворобою», коли юрист, якої би він не був кваліфікації, вже не може вирішити виниклу проблему. Не переоцінюйте своїх можливостей.
Краще всього, перш ніж зробити якусь дію, яка викликає у вас сумнів з точки зору закону, звернутися за консультацією до адвоката. Цим можна уникнути конфліктних ситуацій, небажаних наслідків тощо. Краще заздалегідь попередити небажані наслідки, ніж потім захищати свої права в суді. Цим ви економите свої гроші (консультація коштує набагато дешевше, ніж участь адвоката в суді), час, нерви, майно, а іноді зберігаєте і свою свободу.
Насамперед, зверніть увагу на те, як він збирається вас захищати. Попросіть детальніше розповісти про методи захисту, на яких обставин справи необхідно зробити акцент тощо. Якщо адвокат не може виразно пояснити, як він буде діяти в суді, то швидше за все у нього немає чіткого плану дій, а це може привести до рішення суду не на вашу користь. Слід врахувати і те, що якщо адвокат не зміг вам чітко і ясно викласти аргументи, які він буде приводити в суді на свій захист, то він не зможе переконати і суд. Якщо вам нічого не зрозуміло з пояснень адвоката (а ви є особою зацікавленою і добре знаєте обставини справи) суду, який не знає в тонкощах всіх обставин справи, тим більше не буде зрозуміло.


При полном или частичном воспроизведении интернет-ресурсами материалов сайта, указание автора и прямой гиперссылки на материал обязательно. Печатным СМИ перепечатка без письменного разрешения администраци запрещена . Администрация может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы. Оценочные суждения не подлежат опровержению и доказыванию их правдивости. За достоверность и содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.