Перейти к содержимому

- - - - -

Россия предлагает Украине дешевый газ в обмен на союз


Россия заманивает Украину в свой союз дешевым газом. Цена на российское «голубое топливо» для Украины при условии вступления в Таможенный союз составит $160 за 1 тыс. куб. м. Об этом заявил премьер-министр Николай Азаров в Одессе.
1 Комментарии


Лариса
окт 09 2012 14:37
Україна не повинна йти ні в які "союзи" З Росією, якщо не хоче стати колонією, не хоче громадянської війни , не хоче щоб КГБ-ФСБ Росії з Путіним на чолі не почали знову фізично нишить українських патріотів, так як нищить їх в Чечні? Як це робила російська, а потім комуністична московська імперія.Без референдуму таке не вирішує влада без волі народу!!!!
А  Наш народ вже вибрав свій шлях-ЄВРОПА!!! Цей шлях не раз на словах декларує і наша теперішня влада. Мабуть Росія, щоб допомогти нинішній антиукраїнській і проросійській  владі залишитись після цих виборів, робить обманний хід, бо навіть Білорусії, яка з нею в Союзі, продає свій газ по 180 доларів. Це сир в мишоловці , щоб заманить Україну , а потім нищить її народ, який завжди був для імперії меншовартісними хохлами.  А також збить нас з шляху до Європи, яка заявила однозначно, що вступ України в митний союз ставить ХРЕСТ НА ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ,
То що ми -українці? Станем знову підстилкою Москви? Чи в своїй хаті і правда і воля? Хай поки що ми цю хату тільки тяжко і недолуго будуєм...
Чи не проклянуть потім нас наші нащадки за те , що ми знову зробили їх рабами?
  • Quote

или Вход


При полном или частичном воспроизведении интернет-ресурсами материалов сайта, указание автора и прямой гиперссылки на материал обязательно. Печатным СМИ перепечатка без письменного разрешения администраци запрещена . Администрация может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы. Оценочные суждения не подлежат опровержению и доказыванию их правдивости. За достоверность и содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.