Перейти к содержимому

Відкритий лист Президенту України Віктору Януковичу щодо ситуації, що склалась навколо WebMoney.UA


 • Please log in to reply
2 replies to this topic

Пользователь не на сайте #1 Andron

Andron

  Рядовой

 • Пользователи
 • Pip
 • 4 Сообщений:

Отправлено 14 Июнь 2013 - 19:44

Шановний Вікторе Федоровичу!

Представники бізнес-середовища України підтримують Програму економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», яка передбачає формування режиму максимального сприяння бізнесу шляхом зменшення втручання держави в економіку, зниження адміністративних бар'єрів для його розвитку, модернізації податкової системи й поглиблення міжнародної економічної інтеграції України, створення сприятливих умов для залучення інвестицій. На жаль, практичні кроки Міністерства доходів і зборів  України призводять до погіршення бізнес клімату в Україні, зниженню позиції нашої держави в провідних міжнародних рейтингах, ідуть в розріз з Вашими завданнями Уряду та провокують зайву конфронтацію між суспільством і Владою.
Прикладом цього є дії  Міністерства по відношенню до підприємств, що використовують торгову марку WebMoney в Україні.  11 червня 2013 р. на підприємствах був проведений обшук, в ході якого було вилучене обладнання, особисті речі співробітників, а також арештовано банківські рахунки, де перебувало більш ніж 60 млн. гривень, які є власністю користувачів та забезпечують зобов'язання системи перед ними. Вищезазначені дії фіскального органу створили складнощі для багатьох підприємств галузі електронної комерції та мільйонів  громадян України.
На офіційному веб-сайті Міністерства доходів та зборів розміщено твердження про те, що «діяльність оператора платіжної системи WebMoney в Україні не відповідає нормам чинного українського законодавства». Таким чином, Міністерство перебирає на себе повноваження суду, що є грубим порушенням законодавства України. Оцінка легітимності та припинення діяльності компанії, відповідність її діяльності законодавству України є виключно компетенцією суду.
WebMoney.UA працює з гривневими зобов'язаннями в Україні з 2003 року, є популярним сервісом в галузі електронної комерції,  послугами якого користуються близько 2,5 млн. громадян України. Підприємство протягом десяти років на практиці займалось розвитком інноваційних технологій, створюючи умови для активного розвитку електронної коммерції в Україні. Наскільки нам відомо, компанія веде діяльність прозоро, має висновки юридичних експертиз та здійснювала чисельні спроби узгодити правила функціонування системи в Національному Банку України.
Ми поділяємо Вашу зацікавленість питаннями розвитку інноваційних технологій, боротьби з корупцією, створення привабливого середовища для інвестицій та умов ведення бізнесу. Просимо Вас забезпечити об’єктивність та прозорість прийняття рішень по цій справі в правовій площині.
Звертаємо особливу увагу на необхідність розблокування банківських рахунків, на яких знаходяться кошти мільйонів громадян України, та надати можливість WebMoney.UA виконати свої зобов'язання перед ними.

З повагою,
Голова Правління Інтернет Асоціації України    Т. Попова

Віце-президент УСПП з питань науки і ІТ    І. Пєтухов

Цей лист є відкритим для підписання всіма зацікавленими сторонами.

Пользователь не на сайте #2 Bet

Bet

  Сержант

 • Пользователи
 • PipPip
 • 26 Сообщений:

Отправлено 07 Декабрь 2018 - 16:51

Интересно.

Пользователь не на сайте #3 ApaxHoFob

ApaxHoFob

  Сержант

 • Пользователи
 • PipPip
 • 20 Сообщений:
 • Пол:Мужчина

Отправлено 11 Декабрь 2018 - 16:32

Хорошая инфа.
При полном или частичном воспроизведении интернет-ресурсами материалов сайта, указание автора и прямой гиперссылки на материал обязательно. Печатным СМИ перепечатка без письменного разрешения администраци запрещена . Администрация может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы. Оценочные суждения не подлежат опровержению и доказыванию их правдивости. За достоверность и содержание рекламы ответственность несет рекламодатель.